Yazılım Danışmanlığı

Yazılım Danışmanlığı

Firmamızda pek çok danışmanlığın yanı sıra uzmanlık alanımız olan yazılım konusunda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İngilizce açılımı Software Consultant veya Software Agent Olarak adlandırılan Yazılım Danışmanlığı ; Kurumların ,Kuruluşların ,Büyük veya Küçük Ölçekli Firmaların yada Organizasyonların ihtiyaçlarına özel veya genel çözümleri yazılımsal olarak sağlamak, yönetmek, geliştirmek, sonuçlandırmak ve değişen yapıya uygun gelişimini sağlamaktır desek yanlış tanımlamış olmayız.

Konuyu biraz daha açmak gerekirse müşterinin mevcut yada olması istenen yazılım ihtiyacının karşılanması ve süreç yönetimi olarak özetleyebiliriz. 15 yılı aşkın tecrübelerimizle firmaların, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını profesyonel anlamda karşılamaktayız.

Paslanmaz Sektörüne uzun yıllar sonucu oluşan bilgi ve tecrübeler doğrultusunda sektöre özel yazılımı tamamlamış bulunuyoruz ve destek vermeye, geliştirmeye devam ediyoruz…

Sektörde Büyük, Orta ve Küçük tüm işletmelere uyguladığımız bu yazılım, başarılı sonuçlar neticesinde kısa sürede piyasada etkinliği göstermiş ve kabul görmüştür. Pek çok referansımızın ve müşteri memnuniyetimizin oluşu bu konuda söylediklerimizi ve taahhütlerimizi doğrular niteliktedir .Bu bilgi ve tecrübe neticesinde sadece mevcut yazılımımıza veya Paslanmaz Sektörüne değil diğer alan ve sektörlerde de bu başarıyı göstereceğimizin ispatı niteliğindedir!