ITM HAKKINDA

Hakkımızda

2005 Yılında İstanbul’da kurulan ITM Yazılım bugün ülkemizde yazılım konusunda hızlı bir gelişim örneği göstererek Ticari, Stok ve Muhasebe programları pazarında faaliyet gösteren Proje Danışmanlığı, IT Danışmanlığı, Web Tasarımı, WebSEO ve Yazılım Danışmanlığı gibi konularda uzmanlık kazanmış, sektörde yönetim bilgi sistemleri alanında hizmetleri ve hizmet anlayışı ile öncü firmalar arasında yerini almıştır.
ITM Yazılım, hedefi, küçük, orta ve büyük ölçekteki işletmeler ve ERP sektörüne verim, sistem, kazanç ve zaman tasarrufu getiren, toplam kalite yönetimine yönelik bir anlayış sağlayan, yönetim kararlarını yönlendirici bilgiler ile üretime yön ve hız veren çözümler sunmaktır. Ürün geliştirme, satış, pazarlama, satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerin de tutarlı, planlı bir yapı içinde sunarken, toplam kalite yönetimi ve mutlak müşteri mutluluğu felsefesi ile hizmet anlayışını bir adım daha öteye götürme çabası içindedir.
Şu an ITM Yazılım, hizmetleri ve hizmet verdiği kurum ve kuruluşlarla beraber büyümeye devam ediyor!

Misyon

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleriyle ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürerek kalıcı müşteri memnuniyetleri sağlamak.

Vizyon

Eğitim, gelişim ve farklılaşma süreçlerinde, sektörde güvenilirliği sürekli kılan, uluslararası standartlarda ve kalitede tanınmış öncü bir firma olmak. Sürekli eğitim, değerlendirme ve iyileştirme yöntemleriyle devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi olmak. Bilişim sektöründe, en ileri teknolojiyi kullanarak yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, Kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, uluslararası standartlarda markalaşmak. Bilgi, teknoloji ve iletişimdeki bu değişim firmaları şimdiye kadar alışık olmadıkları güçlü bir rekabet anlayışı ile karşı karşıya getirmekte. Kazananlar ise rekabet refleksleri güçlü olanlar, yani piyasanın talebine hemen cevap verebilme yeteneğine sahip olanlardır. ITM Yazılım Bilgisayar Sis. ve Danışmanlık Hiz. olarak bizim yaptığımız da budur. Şirketlerin yeni rekabet ve piyasa koşullarına göre bilgi ve iletişim mimarisini tasarlıyor, altyapısını kuruyoruz. Kısacası yazılım yapıyoruz.