Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı

Şirketlerdeki değişimin temelinde bilginin elde edilmesi, depolanması, yenilenmesi, iş süreçlerine aktarılması yatmaktadır. Geçmişe mercekle, geleceğe de dürbünle bakarak kurumsal tecrübe ve vizyondan yararlanılması ve örgütsel öğrenmeyi stratejik bir güç haline getirebilmek şirketlerin hayatta kalabilmesi için yaşamsal önem kazanmaktadır. ITM YAZILIM olarak, bu bağlamda teknolojik gelişmelerin, yenilikçiliğin, zaman faktörünün, eğitim ve küreselleşmenin bilgi ve iletişimdeki değişime etkilerini; bu etkiye bağlı olarak da şirket yapılarında, iş süreçlerinde ve müşteri boyutunda yaşanan değişimi sizinle birlikte sorguluyoruz. Bize göre her şirket ve her proje başkadır. Biz, her şirkete, her projeye ve her talebe en uygun çözümü öneriyoruz.

Çoğu zaman bilgi teknolojilerinde çözüm yelpazesinin geniş olması, doğru çözümü tespit etmeyi zorlaştırmaktadır. Her firmanın ihtiyaçları ve kurumsal yapısı farklı olduğundan, firmalar ihtiyaçlarını belirlerken bazen gereğinden fazla yatırım yapmakta, bu da maliyetleri artırarak projenin yapılabilirliğini azaltmaktadır.

Birçok firma aslında tam olarak donanım, veri tabanı, CRM (Müşteri İlişkiler Yönetimi) Yazılımı, SRM (Tedarik İlişkileri Yönetimi) Yazılımı, Bayi Yönetimi, Satış Sonrası Hizmetler (Servis) Yönetimi, Kurumsal İntranet (iç ağ)/Extranet (dış ağ) Yazılımları, Kurumsal Etkinlik Yönetim Sistemi, E- Tahsilat Yazılımları gibi alanlardaki ihtiyaçlarının farkında değildir. Ya da gerçekten ihtiyaç duymadığı projeleri ihtiyaç olarak algılayıp satın almaktadırlar. ITM YAZILIM müşterilerine kurumsal ihtiyaç analizi yaparak optimum sistemleri önermektedir.